dzisiaj: sobota 27 listopada 2021
Akcesoria dla psów - czyli wszystko dla psa od A do Z Rss Submit
Sty
05
Ostatnia aktualizacja: Piątek, 05 styczeń 2018 drukuj wyślij

Adresówka - mała rzecz a może uratowć psu życie

Adresówka - mała rzecz a może uratowć psu życie

Wybierając akcesoria dla swojego psa nie powinniśmy zapomnieć również o takim dodatku jak adresówka. Zapewne wielu osobom sama nazwa tego produktu nic nie mówi dlatego w tym artykule postaramy się przybliżyć Państwu tą małą ale jakże ważną rzecz dla czworonoga.

Adresówka dla psa lub jak kto woli identyfikator to nic innego jak niewielkich romiarów zawieszka którą przyczepia się najczęściej do obroży pupila która ma na celu poinformować osoby które znajdą zagubionego psa pod jakim numerem telefonu mogą znaleźć jego właściciela lub pod jakim adresem zamieszkania mogą go odnaleźć. Tak więc wygląda na to że omawiany przez nas produkt stanowi tak jakby "dowód osobisty psa" bez którego pupil nie powinien ruszać się w ogóle z domu. Omawiany przez nas identyfikator może przybierać różne formy - począwszy od  zarysu psiej kości a skończywszy na niewielkim szczelnym pojemniku do którego wsadza się wszystkie niezbędne informacje takie jak mię psa, adres zamieszkania oraz telefon właściciela. 

identyfikator dla psa 

Identyfikator - adresówka dla psa w kształcie niewielkiego pojemnika

Adresówka dla psa nie kosztuje zbyt wiele ale (cena od 10 do 50 pln) jednak pamiętajmy że nawet najbardziej ułorzony pupil zawsze przestraszy się głośnego huku i ucieknie nam z pola widzenia lub schowa się w takim miejscu gdzie nie będziemy mogli go znaleźć.  Mając załorzoną adresówkę możemy być spokojni że za kilka godzin jakaś osoba odnajdzie naszego psa i zadzwoni do nas informując nas o znalezionej "zgubie". Oczywiście nikomu nie życzymy aby Państwa pupil kiedyś się zgubił jednak dla własnego spokoju psychicznego sugerujemy aby każdy właściciel czworonoga zaopatrzył się taki identyfikator.

adresówka dla psa

adresówka na której wygrawerowano imię psa oraz nr tel do jego właściciela

Ten produkt mogą Państwo kupić prawie w każdym sklepie zoologicznym - Proszę jednak pamiętać o tym że kupując omawianą rzecz dostępna jest ona pod dwoma nazwami (adresówka lub identyfikator).

Oceń artykuł
0%
0%
Ocen: 0