dzisiaj: sobota 27 listopada 2021
Akcesoria dla psów - czyli wszystko dla psa od A do Z Rss Submit
Gru
06
Ostatnia aktualizacja: Piątek, 08 grudzień 2017 drukuj wyślij

Fotelik samochodowy dla psa

Fotelik samochodowy dla psa

W dalszym ciągu powracamy do tematu transportu psa. Tym razem chcielibyśmy się skupić nad jednym rodzajem a mianowicie pordóżowaniem z pupilem samochodem osobowym. Zapewne każdy z państwa doskonale zdaje sobie z tego sprawę że przewożenie psa autem bez żadnych zabezpieczeń wiąże się z ogromnym ryzykiem wypadku a to dlatego że pupil który swobodnie przemieszcza się po aucie w każdym momencie może nieoczekiwanie odwrócić naszą uwagę od warunków jakie panują na drodze (na przykład wskakująć nam na kolana) i tym samym o wypadek naprawdę jest nie trudno. Dlatego bezpieczeństwo podczas jazdy psa samochodem powinno stać się naszym priorytetem.

Dobrym rozwiązaniem tej sytuacji może być zakup specjalnie do tego celów przystosowanego fotelika samochodowego dla psa który nie tylko zabezpieczy naszego czworonoga przed wypadkiem ale również sprawi że pozostanie na stałe w jednym miejscu - jednym słowem będziecie Państwo mogli skupić się tylko i wyłącznie na bezpiecznym kierowaniu pojazdem a nie odrywać wzrok od przedniej szyby obserwując co w danej chwili robi pies i czy aby przypadliem nie spadnie jak nieco mocniej przyhamujecie lub bedziecie wykonywać manewr skrętu.

Co prawda na rynku dostępnych jest już kilka wzorów fotelików samochodowych dla psa jednak nadal jest to nowość z którą z pewnością nie każdy się z Państwa spotkał, dlatego po krótce scharakteryzujemy ten produkt. Najczęściej przybiera on formę owalu bądź też prostokątu dzięki czemu doskonale przylega do tylnej kanapy w samochodzie. Jego ścianki boczne (oparcie) najczęściej ma wysokość od 15 do 25 cm i wykonane jest z utwardzonych lecz miękkich materiałów dzięki czemu fotelik jest bardzo wygodny i nawet kilkugodzinna podróż psa samochodem nie jest dla niego żadnym dyskomfortem. Produkt musi być wyposażony również w szecheg pasów i uchwytów za pomocą których fotelik jest mocowany do tylnej kanapy lub też przedniego fotela pasażera. Za podtrzymanie psa w foteliku odpowiedzialna jest specjalna mini smycz którą mocuje się do obroży psa. 

fotelik samochodowy mocowanie

mocowanie fotelika do pasów w samochodzie 

Musimy jednak Państwa w tym momencie uświadomić że każdy z fotekilów jaki jest obecnie na rynku ma za zadanie podnieść komfort podróży psa samochodem oraz ograniczyć jego przemieszczanie się natomiast w żadnym stopniu nie gwarantuje on bezpieczeństwa psu podczas kolizji drogowej.  

Jeżeli zainteresował Państwa dokładnie ten produkt to serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą Firmy York Shop która na łamach swojego sklepu internetowego prezentuje szeroką gamę fotelików samochodowych dla psów po nie wygórowanej cenie oto link do ich strony http://www.york-shop.pl/akcesoria/foteliki-samochodowe.html Bogata kolorystyka produktów umożliwi Państwu idealnu dobór produktu do indywidualnych potrzeb a nawet tapicerki samochodu. 

Oceń artykuł
0%
0%
Ocen: 0