dzisiaj: sobota 27 listopada 2021
Akcesoria dla psów - czyli wszystko dla psa od A do Z Rss Submit
Sty
04
Ostatnia aktualizacja: Czwartek, 04 styczeń 2018 drukuj wyślij

Koc dla psa

Koc dla psa

Wśród bardzo wielu akcesoriów dla psa które mają za zadanie podnieść jego życiowy komfort w ofercie większości dobrze wyposażonych sklepów zoologicznych możemy znaleźć również ciepłe i bardzo praktyczne koce. Jest to bardzo praktyczny dodatek do legowiska, szczególnie podczas jesienno-zimowych dni kiedy to temperatura w naszym domu lub mieszkaniu oscyluje pomiędzy piętnastą a dwudziestą kreską na termometrze. Ten jakże ciekawy i ładny dodatek doskonale zabezpiecza psa przed utratą ciepła a także sprawia że pupil może zawsze schronić się pod nim przed zgiełkiem jaki na co dzień panuje w naszym mieszkaniu. Mimo swojej prostej formy praktyczny koc dla psa powinien posiadać kilka cech które sprawią że pupil będzie czuł się dobrze. Pierwszą pozytywną cechą koca są materiały k których został on uszyty - powinny być one bardzo delikatne w dotku i utrzymywać na stałym poziomie ciepło. Z naszych obserwacji wynika jasno że najlepszym materiałem do tego celu jest polar lub dowolna tkanina futerkowa. Przykładem niech będzie kocyk dla psa który prezentujemy poniżej który to właśnie z obydwuch stron uszyty został z pięknych i miłych w dotyku futerek.

koc dla psa 

kocyk dla psa oferowany przez firmę York Shop

Oczywiście nie wszystkie koce dla psów oferowane przez sklepy zoologiczne wyglądają tak pięknie jak prezentowany przez nas model bowiem ponad osiemdziesiąt procent tych produktów produkowana jest w Chinach a co za tym idzie ich jakość znacznie różni się od tych oferowanych przez rodzime firmy. Niestety prawda jest taka że kupując taki kocyk poprzez portale internetowe lub też sklepy zoologiczne sugerujemy się zdjęciem a otrzymując zamówiony i opłacony towar gotówką otrzymujemy nieco odnienny jakościowo produkt dlatego przestrzegamy każdego otencjalnego klienta aby przed zakupem towaru dokładnie zapoznał się z opiniami innych klientów co do wybranego przez siebie kocyka.

Jeżeli Państwo pupili jakiś dobrej jakości kocyk dla psa to prosimy aby umieścili komentarz pod naszym artykułem z nazwą firmy lub ewentualnie linkiem do sklepu internetowego w którym został on zakupiony.  Pomoże to następnym klientom w wyborze najlepszego produktu dla pupila.

Z góry chcielibyśmy Państwu podziękować za pozostawioną opinię ! 

 

Oceń artykuł
100%
0%
Ocen: 1