dzisiaj: sobota 27 listopada 2021
Akcesoria dla psów - czyli wszystko dla psa od A do Z Rss Submit
Gru
27
Ostatnia aktualizacja: Sobota, 30 grudzień 2017 drukuj wyślij

Legowisko dla małego psa

Legowisko dla małego psa

Psy zaliczane do ras maych oraz średnich to bardzo specyficzni "klienci" ponieważ nie zadowoli ich byle jaki towar - One potrzebują zawsze akcesoriów z najwyższej półki !!! Niezależnie czy jest to obroża czy też inny dodatek psiej garderoby musi być wykonany z najwyższej jakości materiałów ponieważ nawet niewielka wada lub też niedopracowana technicznie funkcja sprawi że mały pies po prostu jej nie zaakceptuje i cały nasz trud pójdzie na marne. Tak więc dobrym rozwiązaniem przed zakupem legowiska dla małego psa będzie nazwijmy to delikatny "wywiad" jaki możemy preprowadzić na wielu forach bądż też grupach stworzonych na Facebok-u o psiej tematyce. Osoby które już dokonały zakupu posłania chętnie zawsze Państwu pomogą w dobraniu odpowiedniego legowiska dla czworonoga. Warto więc poświęcić nieco więcej czasu na zdobycie tych informacji ponieważ osoby już używające dany produkt jasno nam przedstawią wady i zalety każdego legowiska. Tak więc po otrzymaniu opinni od innych użytkowników bez większych obaw możemy udać się do poleconego nam sklepu z posłaniami. 

Z naszej strony chcielibyśmy tylko Państwu przekazać informacje na temat legowisk dla małych psów które udało nam się zebrać od zaprzyjaźnionych hodowców i właścicieli yorków, maltańczyków i chihuahua. 

  1. Pierwszą ale jakże ważną informacją jest fakt że posłanie dla małego psa powinno być bardzo miękkie i sprężyste - najlepiej jak będzie to produkt przypominający poduszkę lub matę która pod naporem ciała pupila bedzie się lekko uginać (pies będzie mógł się w nią wtulić).
  2. Drugą cechą dobrego posłania powinnien być wysokiej jakości materiał wierzchni - najlepiej jak to będzie ciepłe i miłe w dotyku futro lub podobna mu w strukturze tkanina. Dzięki niej piesek będzie czuł się jak by wypoczywał w naszym łożku.
  3. Trzecim bardzo ważnym elementem dobrego posłania jest ułatwienie pupilowi wejścia oraz wyjścia z niego - jak wiemy nie wszystkie małe psy dobrze sobie z tym radzą dlatego legowisko powinno przynajmniej w jednym miejscu mieć obniżony bok dzięki czemu pupil będzie mógł bez wysiłku wdrapać się do środka posłania.
  4. Ostatnim także bardzo ważnym elementem spania powinno być jego antypoślizgowy i nieprzepuszczający wilgoci środka podłakd (chodzi tutaj o jego elenent mający na stałe styczność z podłorzem) Dzieki niemu produkt nie naciąga wilgoci do środka przez co piesek ma zawsze sucho i przyjemnie.
Mamy nadzieję że nasze uwagi odnośnie tego produktu pomogą Państwu wybrać i kupić odpowiednie posłanie dla psa. Komentaż od Państwa jest również bardzo mile widziany dlatego prosimu o nie pod artykułem.
Oceń artykuł
0%
0%
Ocen: 0