dzisiaj: sobota 27 listopada 2021
Akcesoria dla psów - czyli wszystko dla psa od A do Z Rss Submit
Gru
07
Ostatnia aktualizacja: Sobota, 30 grudzień 2017 drukuj wyślij

Obroża dla psa z imieniem

Obroża dla psa z imieniem

Wyróżnić psa spośród innych czworonogów można na wiele sposobów. Zimą może to być eleganckie i rzucające się w oczy ubranko a w lecie modna apaszka którą przywiesza się na szyi psa jednakt nic nie pobije uniwersalnego akcesorium jakim jest obroża. Ten dodatek psiej garderoby wykorzystywany niemal w każdej sytuacji, dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu na wybór odpowiedniej aby nie tylko nasz pies czuł się w niej komfortowo ale również i my mieliśmy z niej satysfakcję w postaci pięknie wyglądającego pupila na spacerze.

Dzisiaj oferta obroży dla psów jest tak ogromna że może doprowadzić nas o przysłowiowy zawrót głowy. W ofercie prawie każdego sklepu stacjonarnego czy też internetowego znajdą Państwo zarówno obroże zwykłe jak i te specjalistyczne jednak największy popyt mają oczywiście produkty proste, trwałe i posiadające niepowtarzalny design. Im trwalsza i ładniejsza obroża dla psa tym szybciej znajduje ona nowego właściciela. Obecnie szalenie ważnym czynnikiem przy wyborze obroży jest również kolor - im bardziej rzucający się w oczy tym ładniejszy. Tak więc różnego rodzaju odcienie czerwieni, żółci a także różu w tym sezonie są niezmiernie modne. 

Jak już wcześniej wspomnieliśmy że dobra obroża dla psa powinna nie tylko być ładna ale również niezwykle wytrzymała dlatego więc w trakcie produkcji tych akcesorii wykorzystuje się najczęściej naturalną skórę bydlęcą. Materiał ten idealnie ukłąda się na szyi psa dzięki czemu w żaden sposób nie podrażnia skóry psa a barwnik wykorzystywany podczasz koloryzowania obroży nie zabarwia szyi psa. Niestety jak to bardzo często bywa skóra bydlęca jest dość drogim półproduktem, dlatego obroże wykonywane z niej nie są tanie. Ostateczną cenę podnoszą również metalowe dodatki takie jak różnego rodzaju klamerki bądź też cyrkonie które bardzo często mocuje się po zewnętrznej stronie obroży. Tak więc sami Państwo widzicie że nie są to wcale tanie rzeczy - jednak na naszych pupilach nie powinniśmy wcale oszczędzać gdyż kupując właśnie taką obrożę psu mamy stuprocentową gwarancję że posłuży ona mu przez kilka  długich lat. 

Oceń artykuł
0%
0%
Ocen: 0