dzisiaj: sobota 27 listopada 2021
Akcesoria dla psów - czyli wszystko dla psa od A do Z Rss Submit
Sty
06
Ostatnia aktualizacja: Wtorek, 09 styczeń 2018 drukuj wyślij

Parasol dla psa

Parasol dla psa Projektanci psich akcesoriów z roku na rok szokują nas coraz to nowymi pomysłami - i nie są to kolejne ubranka lub też nowe miski lecz zupełnie niespotykane dotąd rzeczy. Przykładem takiej nowości z pewnością jest parasol dla psa który na przełomie wiosny oraz jesieni bije rekordy popularności.

 

Wiadomym jest nie od dzisiaj że jesienna aura obfituje w deszczowe dni a tych słonecznych jest jak na lekarstwo. Obowiązkowy spacer z psem w deszczu nie należy do zbyt przyjemnych nawet ówczas gdy doskonale zabezpieczymy się w chłodem i padającą nieustannie siąpawicą. To samo tyczy się naszego pulila który na co dzień przebywając w ciepłym i suchym mieszkanku na samą myśl o spacerze podczas takiej aury ucieka przed nami w najciemniejszy kąt. Zapewne wielu z Was zastanawia się jak w łatwy sposób rozwiązać taką niekomfortową sytuację - otóż rozwiązań jest jak zwykle kilka - otóż pierwszym z nich może być zakup specjalnego ubranka które najszęściej produkowane jest z nieprzemakalnego ortalionu chroniącego psa przed wiaterm i deszczem a co za tym idzie również brudem (błoto, piasek) jaki znajduje się na chodniku. Kolejnym rozwiązaniem może być opisywane przez nas nowość jaka dostępna jest od niedawna na naszym rynku zoologicznym czyli parasol dla psa

parasol dla psa 

Przeźroczysty parasol dla psa 

Ten produkt znacznie różni się od swojego pierwowzoru ponieważ jak zapewne zwrócili już Państwo uwagę jego funkcja bardziej przypomina smycz niż parasol chroniący przed deszczem jednak jak widać na powyższym zdjęciu połączenie obu akcesoriów doskonale się sprawdza w praktyce. Stosując ten produkt mamy pewność że nasz pupil na pewno nie zmoknie i nie pobrudzi się tak więc kolejna czynność jaką jest osuszenie i wyczesanie psa z błota po powrocie do domu nam odpada. Co ciekawe parasol zaprezentowany przez nas powyżej posiada specjalny łańcuszek za pomocą którego przypina się psa do obroży lub szelek który umożliwia poruszanie się puplowi w jego obrębie. W sklepach zooloczicznych mogą Państwo znaleźć kilka modeli tego produktu - różnią się one jedynie materiałem umieszczonym na metalowym stelażu jednak najbardziej interesującą wersją jest z pewnością parasol z przeźroczystą powłoką.

Z informacji jakie otrzymaliśmy od producenta ten towar stworzony został jedynie dla psów ras małych i średnich takich jak mopsy, yorki, szpice miniaturowe oraz maltańczyki. 

Oceń artykuł
0%
0%
Ocen: 0