dzisiaj: sobota 27 listopada 2021
Akcesoria dla psów - czyli wszystko dla psa od A do Z Rss Submit
Gru
04
Ostatnia aktualizacja: Środa, 06 grudzień 2017 drukuj wyślij

Torba dla psa

Torba dla psa

Od kilku jat zauważyć można dość mocny trend związany z transportem psa różnymi środkami komunikacji. Ponad piętnaście lat temu prawie nikt nie myślał o tym jak łatwo i bepiecznie można przetransportować psa choćby nawet ja jednego krańca miasta na drugi - dlatego pies zawsze pozostawał w domu. Dziś ten problem został rozwiązany i każdy z nas może zabrać swojego pupila gdzie tylko chce. Obecnie na ryku można kupić różnego rodzaju torby dzięki którym nie tylko możemy przetransportować psa autobusem ale również samochodem a nawet samolotem. Niestety torby lub też nosidełka - jak to niektórzy je nazywają - nie są uniwersalne i każda z omawianych przystosowana jest tylko i wyłącznie do danego środku transportu. 

Torba dla psa do samolotu

Torba dla psa do samolotu 

Ten rodzaj nosidełka przystosowany jest do transportu psa samolotem ale może być również wkorzystywany również do przewozu autobusem. Transporter posiada kilka odmiennych cech jakie mają pozostałe torby a mianowicie wykonany jest w całości z twardego i odpornego na zniekształcenie materiału ABS dzięki czemu pupil w samolocie może być przewożony zarówno w luku bagażowym jak i jako bagaż podręczny - czyli razem z pasażerem. Tego rodzaju torba lub też jak kto woli nosidełko wyposażone jest zawsze w niewielki pojemnik z wodą oraz karmą który mocowany jest zazwyczaj do jednej ze ścianek produktu. Transporter nie jest dość poręczny a to dlatego że musi on zapewniać wszystkie niezbędne warunki bezpieczestwa podczas lotu samolotem dlatego wykorzystywany jest głównie tylko do przelotów środkami komunikacji powietrznej.

Torba na rower

torba dla psa na rower 

Ta forma transportu wybierana jest przez miłośników jednośladów którzy nie chcą pozostawiać swoich pupili zamkniętych w czterech ścianach swojego mieszkania więc zabierają ich w podróż rowerem w trakcie której pieski mogą obserwować zarówno otoczenie jak i oddychać  świeżym powietrzem. Natomiast właściciele dzięki takiej właśnie torbie dla psa na rower mają nieustanny kontakt ze swoim pupilem. Ów produkt wykonany zazwyczaj z wodoodpornego materiału (kodura) która dodatkowo zostaje usztywniona wby ścianki torby nie zapadały się do środka. Torba na rower powinna być wyposażona również w specjalną mini smycz którą przypina się do obroży psa. Ma ona na celu zabezpieczenie pupila przed niespodziewanym wyskoczeniem zwierzęcia z jej wnętrza - a zdarza się to dosyć często - np. jak pies zobaczy kota lub inne interesujące go rzeczy. Produkt posiada od sporu również stabilny stelaż oraz specjalny uchwyt za pomocą którego można go w łatwy sposób przymocować do ramy roweru. 

Torba transportowa dla psa

torba do transportu psa 

To rozdaj torby którą zazwyczaj nosi się na ramieniu. Swoim wyglądem niczym nie odbiega od zwyczajnej torby w której na co dzień kobiety noszą swoje niezbędne drobiazgi jednak wyposażona została w kilka niezbędnych akcesoriów aby podnieść wygodę i bezpieczeństwo małego pupila. Przede wszystkim podłoga torby została niemal trzykrotnie wzmocniona dzięki czemu pupil nie zapada się w niej a także jeden z rogów transportówki został przekształcony na otwór przez który Państwa pies może swobodnie oddychać a także wystawić przezeń głowę i obserwować co ciekawego dzieje się  na zewnątrz torby. Produkt najczęściej wykorzystywany jest to przewozu psa w środkach komunikacji miejskiej kub też w trakcie zakupów w centrach handlowych. 

Oceń artykuł
0%
100%
Ocen: 1